Skip to Content

Category Archives: Nowości

Czego się nie robi dla Klienta…

Przeprowadzki Wrocław kwiaty 1
Przeprowadzki Wrocław kwiaty 2
Przeprowadzki Wrocław kwiaty 3

Innowacyjne usługi transportowe

Okres zimowy nie sprzyja przewozowi niektórych elementów mienia przeprowadzkowego. Jednymi z tych delikatnych składników mienia są kwiaty. Problem robi się szczególnie wówczas, gdy mienie przesiedleńcze odbierane jest pod koniec tygodnia i wyjeżdża w drogę dopiero na początku następnego tygodnia a przez weekend pozostaje na samochodzie. W mroźne dni kwiaty najczęściej ulegają przemarznięciu. Ale nie u nas !!! Dzięki wypraktykowanemu przez nas systemowi ogrzewania stosowanego w kontenerach samochodów przeprowadzkowych kwiaty i inne elementy wrażliwe na niską temperaturę nie odczuwają niedogodności związanych z mrozami. Oczywiście dodatkowo rośliny są zabezpieczane agrowłókniną i kartonami – co widać na załączonych zdjęciach. Polecamy nasze usługi przeprowadzkowe łącznie z przewozem kwiatów również w zimie !!!

0 Continue Reading →

Przeprowadzki Wrocław – Rynek

Przeprowadzki Wrocław 1
Przeprowadzki Wrocław 2
Przeprowadzki Wrocław 3
Przeprowadzki Wrocław 4
Przeprowadzki Wrocław 5
Przeprowadzki Wrocław 6
Przeprowadzki Wrocław 7

Przeprowadzki Wrocław - Rynek

Wrocławski Rynek to nie tylko niezliczone kawiarnie, kluby, restauracje, piękny Ratusz czy Muzeum Miejskie. To również miejsce zamieszkania wielu Wrocławian i nie tylko, gdyż wiele apartamentów we wrocławskim Rynku jest wynajmowanych. A skoro tak – wiąże się to z naszą branżą: PRZEPROWADZKAMI. Z uwagi na wzmożony ruch turystyczny przewijający się przez Wrocław praktycznie przez cały rok wjazd do Rynku możliwy jest jedynie w godzinach porannych, do godz. 9.00.

Dlatego też przeprowadzki z i do Rynku musimy organizować w ten sposób, by samochody wyjechały z Rynku przed godziną 9.00. Mimo tego utrudnienia radzimy sobie z tym doskonale. Kluczem do sukcesu jest odpowiednia organizacja, właściwie przygotowanie mienia do załadunku i dobra współpraca naszej doświadczonej ekipy.
Polecamy nasze przeprowadzki nie tylko we wrocławskim Rynku ale i we wszystkich pozostałych dzielnicach Wrocławia.
0 Continue Reading →

Transport międzynarodowy mienia i osób

Transport mienia i osób
Transport międzynarodowy mienia i osób
Transport międzynarodowy mienia i osób
Transport międzynarodowy mienia i osób

Przeprowadzki międzynarodowe z transportem osób

W ostatnich miesiącach coraz częściej realizujemy „niewielkie” przeprowadzki międzynarodowe, tzn. niewielka jest ilość przewożonego mienia a jednocześnie osoby przeprowadzające się pytają o możliwość przejazdu samochodem przeprowadzkowym wraz ze swoimi rzeczami. Wychodząc naprzeciw tej „potrzebie rynku” rozszerzyliśmy naszą flotę o pojazd dostawczy, którym może podróżować aż 7 osób (wraz z kierowcą) a jednocześnie może zabrać do 6 metrów sześciennych mienia. Zapraszamy do przejazdów z nami zarówno w przeprowadzkach krajowych jak i międzynarodowych !!!

0 Continue Reading →

Przeprowadzka do Szwajcarii

przeprowadzka Wrocław Szwajcaria
Przeprowadzka do Szwajcarii - piękna wioska
przeprowadzka do Szwajcarii - widoki

Przeprowadzka do Szwajcarii

Szwajcaria to jedna z częściej wybieranych destynacji jeśli chodzi o kierunek emigracji zarobkowej Polaków. Dużą zachętę do przeprowadzki do Szwajcarii stanowią – oprócz możliwości wysokich zarobków – stabilność gospodarcza i polityczna kraju oraz czyste środowisko i przepiękne krajobrazy.

 

W ramach sługi zajmujemy się pakowaniem, magazynowaniem, załadunkiem, transportem i rozładunkiem mienia oraz załatwieniem wszelkich formalności na granicy. Udostępniamy wszelkie artykuły do zabezpieczania mienia m.in. kartony, folie bąbelkowe i stretch, taśmy klejące. Pojazdy firmy Eurospiner są przystosowane do bezpiecznego przewozu mebli i sprzętów na dalekich trasach.

 

Trzeba jednak pamiętać, iż Szwajcaria nie należy do Unii Europejskiej w związku z czym przeprowadzka do Szwajcarii wiąże się z koniecznością dopełnienia odpowiednich formalności na granicy. Osobę przeprowadzającą się do Szwajcarii będziemy prosić o dostarczenie nam kopii następujących dokumentów (w przypadku obywateli Szwajcarii wyłącznie kopia paszportu):

  • paszport
  • pozwolenie na pracę w Szwajcarii
  • umowa o pracę / kontrakt lub promesa zatrudnienia
  • umowa najmu mieszkania / domu lub akt własności mieszkania / domu.

 

Polecamy nasze usługi w ramach przeprowadzki do Szwajcarii !!!

 

0 Continue Reading →

Zdążyć przed konsekwencjami brexitu (lewą stroną)

brexit- przeprowadzki z Anglii

Zdążyć przed konsekwencjami brexitu

Od 31.01.2020 Wielka Brytania nie jest członkiem Unii Europejskiej co oznacza, że swobodny przepływ ludności i towarów między Wielką Brytanią a pozostałymi krajami Europy zostanie ograniczony. Zostanie, gdyż mimo wystąpienia Zjednoczonego Królestwa z UE do końca bieżącego roku wszystko odbywa się „po staremu”.
Nie wiadomo, jak będzie to wyglądało po 31.12.2020 (negocjacje w tej sprawie wciąż trwają) więc jeśli planujesz przeprowadzkę do lub z Wielkiej Brytanii lepiej zrobić to teraz, tzn. przed końcem roku.
Z uwagi na powyższe odnotowaliśmy w tym roku znaczący wzrost ilości przeprowadzek na trasie Polska – Wielka Brytania, Wielka Brytania – Polska a ponieważ lubimy jeździć na Wyspy Brytyjskie (m.in. z uwagi na jazdę „pod prąd”;)) zapraszamy do korzystania z naszych usług !!!
0 Continue Reading →

Przeprowadzka do Gdańska

Przeprowadzka do Gdańska 3
przeprowadzka-do-gdanska

Przeprowadzki do Gdańska

Po delikatnym spowolnieniu spowodowanym koronawirusem i związaną z tym zmniejszoną ilością zleceń wszystko wróciło do normy. Pracujemy już pełną parą i organizujemy dla Państwa zarówno przeprowadzki krajowe jak i międzynarodowe. Poniżej zdjęcia z dużej przeprowadzki do Gdańska – pełne 2 samochody i 3 pracowników, żeby wszystko poszło sprawnie. I tak tez było: rozpoczęcie załadunku o 9.00, zakończenie przeprowadzki przed 20.00 + zadowolenie Klienta = pełen sukces.

Przeprowadzka do Gdańska 1
Przeprowadzka do Gdańska 2
1 Continue Reading →

Przeprowadzki Wrocław – pojazd techniczny

Przeprowadzki Wrocław - auto techniczne
Przeprowadzki Wrocław - auto techniczne
Przeprowadzki Wrocław - auto techniczne (1)

Przeprowadzki Wrocław - pojazd techniczny

W czasach koronawirusa, gdy zleceń trochę miej w końcu znaleźliśmy czas na przygotowanie tzw. „pojazdu technicznego”. Dzięki niemu, gdy trzeba dostarczyć Klientowi materiały do pakowania – które gdy są złożone nie zajmują dużo miejsca – możemy to uczynić tym autkiem, nie jadąc w 90% pustym meblowozem. W ten sposób mamy swój mały wkład w dbałość o środowisko. Dodatkowo możemy nim wykonywać małe przeprowadzki gdyż zmieści on 8 – 10 kartonów, w zależności od ich wielkości.

Polecamy nasze usługi we Wrocławiu jak i na terenie Polski oraz Europy !!!
Przeprowadzki Wrocław - auto techniczne
0 Continue Reading →

Przeprowadzka z Austrii do Niemiec

Przeprowadzki Wroclaw Austria Niemcy 1
Przeprowadzki Wroclaw Austria Niemcy 2
Przeprowadzki Wroclaw Austria Niemcy 3
Przeprowadzki Wroclaw Austria Niemcy 4
Przeprowadzki Wroclaw Austria Niemcy 5
Przeprowadzki Wroclaw Austria Niemcy 6
Przeprowadzki Wroclaw Austria Niemcy 7
Przeprowadzki Wroclaw Austria Niemcy 8
Przeprowadzki Wroclaw Austria Niemcy 9
Przeprowadzki Wroclaw Austria Niemcy 10
Przeprowadzki Wroclaw Austria Niemcy 11

Przeprowadzka z Wiednia (Austria) do Krefeld (Niemcy).

Okres przedświąteczny jak i między Świętami a Nowym Rokiem upłynął nam bardzo pracowicie. Poza wieloma zleceniami „na miejscu” mieliśmy przyjemność wykonać dość dużą przeprowadzkę z Wiednia (Austria) do Krefeld (Niemcy). Z uwagi na ciasne uliczki Wiednia i brak możliwości wjazdu większym autem przewóz musiał odbyć się dwoma mniejszymi pojazdami – do 3,5 tony. Była to usługa standardowa, obejmująca dodatkowo demontaż i montaż kilku mebli, których nie można było wynieść w całości z uwagi na ich gabaryty. Demontaż, zabezpieczenie mebli i załadunek całego mienia udało nam się wykonać jeszcze w dniu przyjazdu do Wiednia. Cały kolejny dzień z uwagi na dużą odległość (niespełna 1000 km) ekipa spędziła w drodze i dopiero trzeciego dnia pracownicy zajęli się rozładunkiem, wnoszeniem i montażami, które z sukcesem zostały ukończone wieczorem.
Polecamy nasze usługi na wszystkich europejskich trasach.

0 Continue Reading →

Życzenia świąteczne Boże Narodzenie 2019

Życzenia Boże Narodzenie 2019

Życzenia dla obecnych i nowych prezentów

Staropolskim obyczajem,
kiedy w Wigilię gwiazda wstaje,
Nowy Rok zaś cyfrę zmienia,
wszyscy wszystkim ślą życzenia.
Przy tej pięknej sposobności
i my życzymy wam radości,
aby wszystkim się darzyło,
z roku na rok lepiej było!

1 Continue Reading →

Pomoc dla Mikołaja – Przeprowadzki Wrocław

Przeprowadzki Wroclaw Mikolaj

Przeprowadzki Wrocław - Pomoc Mikołajki

Dziś w nocy mieliśmy bardzo, ale to bardzo dużo pracy. Poprosił nas o pomoc nasz znajomy Mikołaj. Sprawdźcie wszyscy czy pod poduszką coś na Was czeka 😀
Jeśli Wasz prezent jest tak wielki, że się nie mieści, to chętnie pomożemy w jego przewiezieniu. Serdecznie zapraszamy.

0 Continue Reading →