Zadzwoń po bezpłatną wycenę:

+48 601 893 256

Przeprowadzki Krajowe

Eurospiner - Przeprowadzki Krajowe

W Eurospiner doskonale rozumiemy, że przeprowadzki krajowe mogą być stresujące i wymagające. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi przeprowadzkowe dla każdego, niezależnie od wielkości i rodzaju mienia. Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów prywatnych, jak i firm oraz instytucji, które potrzebują profesjonalnych usług przeprowadzkowych na terenie całego kraju.

Zdjęcie

Zadzwoń lub napisz po niezobowiązującą wycenę

Omówimy z Państwem szczegóły przeprowadzki po czym podamy niezobowiązującą wycenę. Jeśli uznamy, to za koniecznie to podjedziemy osobiście aby lepiej zrozumieć Państwa oczekiwania i wycenić przeprowadzkę.

Dbamy o Wszystkie Szczegóły

box

Pakowanie Rzeczy

Zajmujemy się nie tylko przewozem mienia, ale także jego pakowaniem, zabezpieczaniem mebli, demontażem sprzętów RTV i AGD oraz załadunkiem. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych, zaufanych kierowców, którzy zarówno odpowiednio załadują wszystkie sprzęty, by najlepiej wykorzystać przestrzeń, zmniejszając tym samym koszty transportu. Dostarczamy również wszystkie potrzebne materiały do pakowania.

conversation

Fachowa Pomoc

Doradzamy w kwestii przygotowania dobytku do podróży czy wypełniania dokumentów, które są niezbędne przy wyjazdach tego typu. Dzięki temu Klient ma jasność co do wszystkich aspektów przeprowadzki. Nasi pracownicy są dobrze zorganizowani, co pozwala nam zachować punktualność i dowieźć mienie w odpowiednie miejsce w określonym czasie.

shield

Bezpieczeństwo Twoich Rzeczy

Korzystając z naszych usług, nie trzeba martwić się o delikatne przedmioty, takie jak urządzenia elektroniczne, obrazy, instrumenty muzyczne czy porcelanę — odpowiednio je zabezpieczymy, by na miejsce dotarły w nienaruszonym stanie. Po dostarczeniu wyposażenia na miejsce docelowe, zajmujemy się nie tylko jego rozładunkiem, ale także rozpakowaniem oraz montujemy sprzęt AGD i RTV i ustawiamy meble zgodnie ze wskazówkami Klienta.

Ty Wybierasz W Jakim Stopniu Cię wyręczamy

Korzystając z naszych usług możesz wybrać w jakim stopniu chcesz, żebyśmy wyręczyli cię w przeprowadzce

samodz

Wariant Samodzielny

stand

Wariant Standardowy

kompleks

Wariant Kompleksowy

Dla kogo ?

Najbardziej popularny wśród osób, które nie posiadają zbyt wielkiego objętościowo wyposażenia do przewiezienia, lub którym zależy na zajęciu się swoim mieniem we własnym zakresie.

Jak to wygląda ?

Naszym zadaniem jest zapewnienie transportu wraz z kierowcą, natomiast pakowanie, załadunek, rozładunek i rozpakowanie zależą już od Klienta. Służymy fachową poradą, jak najlepiej zabezpieczyć meble i sprzęty, żeby nie uległy uszkodzeniu podczas wielu kilometrów drogi. Dostarczamy także na życzenie niezbędne materiały, które pozwalają na bezpieczne zapakowanie wszystkich przedmiotów na czas transportu.

Dla Kogo ?

Jest przeznaczony dla osób, które większość prac podczas przeprowadzki wolą powierzyć fachowcom.

Jak To wygląda ?

Klient musi jedynie zapakować mienie, natomiast nasza firma zajmuje się demontażem mebli, załadunkiem wszystkich przedmiotów i transportem, a na miejscu docelowym nasi pracownicy rozładowują wyposażenie, zajmują się jego montażem i odpowiednim ustawieniem w nowym domu czy mieszkaniu.

Dla kogo ?

To rozwiązanie przede wszystkim dla firm, jednak realizujemy także zlecenia Klientów indywidualnych.

Jak to wygląda ?

Opcja ta zakłada wykonanie przez naszą firmę wszystkich prac niezbędnych przy przeprowadzce. Klient jedynie podaje nam termin oraz plan ułożenia wyposażenia, natomiast my zajmujemy się pakowaniem, załadunkiem, transportem, rozładunkiem oraz rozpakowaniem mienia na miejscu.

Dostarczamy Wszystkie Potrzebne Materiały

Podczas przeprowadzki nie muszą się państwo martwić o żadne kartony i inne potrzebne materiały. Dostarczamy certyfikowane i sprawdzone materiały w konkurencyjnych cenach

karton3

8zł/szt.

Solidny karton z 5 warstwami o wymiarach 50 x 40 x 30 cm. Zapewniaja wyższą odporność na uszkodzenia podczas transportu. Idealny do pakowania cięższych przedmiotów, takich jak książki, szkło, czy inne łamliwe i cięższe rzeczy. Zapewnia większą ochronę podczas przeprowadzki.

obraz_2024-05-27_192235947

6zł/szt.

Wytrzymały karton z 3 warstwami o wymiarach 50 x 40 x 30 cm. Doskonały do pakowania mniejszych przedmiotów, ubrań, drobnych sprzętów kuchennych czy dokumentów. Nadaje się do pakowania lekkich i nietrudnych do uszkodzenia przedmiotów, idealny do segregowania i przechowywania różnych rzeczy podczas przeprowadzki.

obraz_2024-05-27_192253795

80zł/szt.

Specjalny karton zaprojektowany do przewozu ubrań na wieszakach, eliminujący potrzebę zdejmowania ich z wieszaków i ponownego zawieszania. Wygodny i praktyczny podczas przeprowadzek, umożliwiający łatwe przenoszenie ubrań bez konieczności ich zdejmowania z wieszaków, co oszczędza czas i zachowuje porządek.

obraz_2024-05-27_192314504

50zł/rolkę

Folia z bąbelkami powietrznymi o wymiarach 50cm x 50m, służąca do owijania i zabezpieczania delikatnych przedmiotów przed uszkodzeniami. Idealna do pakowania i zabezpieczania łamliwych przedmiotów, takich jak szkło, porcelana czy dekoracje, zapewniając im dodatkową ochronę podczas transportu.

obraz_2024-05-27_192321732

50zł/rolkę

Elastyczna folia o dużej wytrzymałości, stosowana do zabezpieczania i stabilizacji pakunków podczas przeprowadzek. Używana do owijania i stabilizowania paczek, mebli czy innych większych przedmiotów, zapobiegając ich przesuwaniu się i uszkodzeniom podczas transportu.

obraz_2024-05-27_192345484

5 zł/szt.

Wytrzymała taśma klejąca, służąca do zamykania i uszczelniania kartonów oraz pakunków. Niezbędna do zabezpieczania kartonów i zapewnienia im stabilności podczas przeprowadzek, umożliwiająca bezpieczne zamykanie paczek i ochronę przed otwarciem się się podczas transportu.

obraz_2024-05-27_192354402

3 zł/szt.

Markery piszące na różnych powierzchniach, stosowane do oznaczania kartonów i pakunków. Przydatne do oznaczania kartonów z zawartością, ułatwiają identyfikację paczek podczas rozpakowywania po przeprowadzce, co pomaga w organizacji i szybszym odnalezieniu potrzebnych rzeczy.

Flota

Dysponujemy zróżnicowaną i nowoczesną flotą. Dzięki temu jesteśmy w stanie w sposób efektywny kosztowo zrealizować Twoje zlecenie w dowolnym rozmiarze.

1507618014072927528_1715674811881

Dacia Dokker

szczegóły: 2,5 metra sześciennego

opis: Pojazd posiada 2 miejsca (dla kierowcy i pasażera) oraz przestrzeń ładunkową mieszczącą ok. 20 kartonów przeprowadzkowych. Wykorzystywany jest najczęściej przy odległych przeprowadzkach samodzielnych z niewielka ilością mienia.

20240513_193339

Fiat Ducato "blaszak"

szczegóły: 8 metrów sześciennych

opis: Przestrzeń ładunkowa pozwala na spakowanie sporej ilości mienia niewielkich gabarytów np. 60 kartonów przeprowadzkowych lub kilku niewielkich mebli jak biurko, komoda, fotel, mała sofa itp. Dużą zaletą jest to, iż oprócz 2 miejsc z przodu (obok kierowcy) ma dodatkowe 4 miejsca z tyłu. Klienci często podróżują z nami tym autem wraz ze swoim mieniem w przeprowadzkach krajowych jak i międzynarodowych.

auto

Fiat Ducato - z kontenerem

szczegóły: 20 metrów sześciennych

opis: Dzięki zabudowie wykonanej na zamówienie jest ona idealnie przystosowana do przewozu mebli. Pojazd ten mieści mienie całej kawalerki lub mieszkania 2 – pokojowego. To najczęściej wykorzystywane samochody (mamy takie 2) w przeprowadzkach na terenie Wrocławia jak również na trasach krajowych i międzynarodowych. Maksymalna ekipa: 3 osoby.

20240609_114145

Ciężarówka

szczegóły: 45 metrów sześciennych

opis: To auto do przewozu sporej ilości mienia, zmieszczą się w nim meble i pozostałe sprzęty z 3 a nawet 4 pokojowego mieszkania. Obsługuje najczęściej przeprowadzki krajowe i międzynarodowe w wersji standardowej.

20240609_114426

TIR

szczegóły: 105 metrów sześciennych

opis: Największy możliwy pojazd, który pomieści mienie całego, dużego domu, najczęściej wykorzystywany przy odległych, międzynarodowych przeprowadzkach zarówno standardowych jak i kompleksowych.

Napisz lub Zadzwoń po Niezobowiązującą Wycenę

Zawsze staramy się odpisać w ciągu 24h

Dane kontaktowe

EUROSPINER Maciej Rąk

ul. Kłokoczycka 175A

51-376 Wrocław

Międzynarodowe przeprowadzki Wrocław Przeprowadzki do Francji Przeprowadzka Europa Przeprowadzka Francja Przeprowadzki Przeprowadzki międzynarodowe Przeprowadzki międzynarodowe i krajowe Wrocław Przeprowadzki międzynarodowe Wrocław Przeprowadzki Polska Francja Przeprowadzki Wrocław Przeprowadzki Belgia Przeprowadzki do Belgii Przeprowadzki Polska Belgia Przeprowadzki Europa Zachodnia Krajowe przeprowadzki Wrocław Przeprowadzki krajowe Co trzeba wiedzieć o Francji Co trzeba wiedzieć o przeprowadzce do Francji Przeprowadzka do Francji Przeprowadzki na terenie Europy Przeprowadzka Jak zorganizować przeprowadzkę do Niemiec Organizacja przeprowadzki Organizacja przeprowadzki do Niemiec Przeprowadzka do Niemiec Przeprowadzka Niemcy Polska Przeprowadzka Polska Niemcy Przeprowadzka do Holandii Przeprowadzka Wrocław Anglia Przeprowadzka do Anglii Przeprowadzka na Wyspy Przeprowadzki Anglia Przeprowadzki Wrocław Suwałki Jak sprawnie przeprowadzić się do Francji Sprawne przeprowadzki Szybka przeprowadzka do Francji Jak przygotować się do zamieszkania w Belgii Mieszkanie w Belgii Przeprowadzka do Szwajcarii Transport rowerów Przeprowadzki do Holandii Przeprowadzki Holandia Polska Przeprowadzki Polska Holandia Jak wygląda przeprowadzka do Niemiec Warunki przeprowadzki Warunki przeprowadzki do Niemiec Przeprowadzki do Skandynawii Przeprowadzki Skandynawia Przeprowadzki Holandia Życie w Holandii Przeprowadzki krajowe i międzynarodowe Wrocław Przeprowadzki krajowe Wrocław Przeprowadzki Kraków Wrocław Przeprowadzki Wrocław Kraków Szybkie przeprowadzki Szybkie przeprowadzki Wrocław Szybkie przeprowadzki Kraków Wrocław Szybkie przeprowadzki Wrocław Kraków Tanie przeprowadzki Tanie przeprowadzki Wrocław Tanie przeprowadzki Kraków Wrocław Tanie przeprowadzki Wrocław Kraków Nie tylko samolotem Przeprowadzki drogą lądową Przeprowadzki drogą morską Przeprowadzki samolotem Przeprowadzki Rzeszów Wrocław Przeprowadzki Wrocław Rzeszów Szybkie przeprowadzki Rzeszów Wrocław Szybkie przeprowadzki Wrocław Rzeszów Tanie przeprowadzki Rzeszów Wrocław Tanie przeprowadzki Wrocław Rzeszów Przeprowadzka do Danii Przeprowadzka przez Niemcy Przeprowadzki do Danii Przeprowadzki Eurospiner Przeprowadzka do Mediolanu Przeprowadzka do Neapolu Przeprowadzka do Rzymu Przeprowadzka do Turynu Przeprowadzka do Wenecji Przeprowadzka do Włoch Przeprowadzka do Szwecji Przeprowadzka przez Danie Przewozy GdańskNynäshamn Przewozy Świnoujście-Ysta Przeprowadzki Białystok Wrocław Przeprowadzki Wrocław Białystok Szybkie przeprowadzki Białystok Wrocław Szybkie przeprowadzki Wrocław Białystok Tanie przeprowadzki Białystok Wrocław Tanie przeprowadzki Wrocław Białystok Przeprowadzka do Norwegii Przeprowadzka przez Szwecję Jak przygotować się do przeprowadzki do Włoch Przygotowania do przeprowadzki Przeprowadzka do Finlandii Przeprowadzka Finlandia Przeprowadzka promem Przeprowadzka Gdańsk Wrocław Przeprowadzka Wrocław Gdańsk Przeprowadzka Gdynia Wrocław Przeprowadzka Wrocław Gdynia Przeprowadzka Sopot Wrocław Przeprowadzka Wrocław Sopot Przeprowadzka Trójmiasto Wrocław Przeprowadzka Wrocław Trójmiasto Przeprowadzki z Trójmiasta do Wrocławia Przeprowadzki z Wrocławia do Trójmiasta Jak przygotować się do przeprowadzki do Skandynawii Przeprowadzka Warszawa Wrocław Przeprowadzka Wrocław Warszawa Przeprowadzka z Warszawy do Wrocławia Przeprowadzka z Wrocławia do Warszawy Przeprowadzki Poznań Wrocław Przeprowadzki Wrocław Poznań Przeprowadzki Suwałki Wrocław Szybkie przeprowadzki Suwałki Wrocław Szybkie przeprowadzki Wrocław Suwałki Tanie przeprowadzki Suwałki Wrocław Tanie przeprowadzki Wrocław Suwałki Przeprowadzka Wrocław Lublin Przeprowadzki Lublin Wrocław Szybkie przeprowadzki Lublin Wrocław Szybkie przeprowadzki Wrocław Lublin Tanie przeprowadzki Lublin Wrocław Tanie przeprowadzki Wrocław Lublin Przeprowadzki Częstochowa Wrocław Przeprowadzki Wrocław Częstochowa Szybkie przeprowadzki Częstochowa Wrocław Szybkie przeprowadzki Wrocław Częstochowa Tanie przeprowadzki Częstochowa Wrocław Tanie przeprowadzki Wrocław Częstochowa Przeprowadzki Olsztyn Wrocław Przeprowadzki Wrocław Olsztyn Szybkie przeprowadzki Olsztyn Wrocław Szybkie przeprowadzki Wrocław Olsztyn Tanie przeprowadzki Olsztyn Wrocław Tanie przeprowadzki Wrocław Olsztyn Przeprowadzki Łódź Wrocław Przeprowadzka Wrocław Łódź Szybkie przeprowadzki Łódź Wrocław Szybkie przeprowadzki Wrocław Łódź Tanie przeprowadzki Łódź Wrocław Tanie przeprowadzki Wrocław Łódź Przeprowadzki Katowice Wrocław Przeprowadzki Wrocław Katowice Szybkie przeprowadzki Katowice Wrocław Szybkie przeprowadzki Wrocław Katowice Tanie przeprowadzki Katowice Wrocław Tanie przeprowadzki Wrocław Katowice Przeprowadzki Szczecin Wrocław Przeprowadzki Wrocław Szczecin Szybkie przeprowadzki Szczecin Wrocław Szybkie przeprowadzki Wrocław Szczecin Tanie przeprowadzki Szczecin Wrocław Tanie przeprowadzki Wrocław Szczecin Wycieczki rowerowe Wycieczki rowerowe po Europie Przeprowadzka do Hiszpanii Przewóz auta Klienta Bezpieczny transport Przeprowadzka z Wrocławia do Szwajcarii Przeprowadzki do Szwarcajii Szwajcaria Przeprowadzka międzynarodowa Transport mebli Transport osób Przeprowadzka Atletico Madryt Przeprowadzka Madryt Montaż mebli IKEA Szybka przeprowadzka Transport Transport mebli IKEA Wrocław Ikea Francja Przeprowadzka do Skandynawii Przeprowadzka Wrocław Bezpieczny transport mebli Szybkie przeprowadzki Poznań Wrocław Szybkie przeprowadzki Wrocław Poznań Tanie przeprowadzki Poznań Wrocław Tanie przeprowadzki Wrocław Poznań Szybkie przeprowadzki Trójmiasto Wrocław Szybkie przeprowadzki Wrocław Trójmiasto Tanie przeprowadzki Trójmiasto Wrocław Tanie przeprowadzki Wrocław Trójmiasto Majorka Hiszpania Przewóz antyków Szybki transport Szybki transport mebli Tani transport mebli Tania przeprowadzka Wrocław przeprowadzka Wrocław szybka przeprowadzka Wrocław szybkie przeprowadzki Wrocław tania przeprowadzka Wrocław tanie przeprowadzki Zabezpieczanie mebli

Strona stworzona przez

Betterize sp. z o.o.