Napisz opinię o naszych usługach.

Imię:
Miejsce przeprowadzki
Oceń nas 🙂
Opis przeprowadzki:

Opinie naszych klientów:

Dublin – woj. Opolskie

★★★★★
5 5 1
Pan Maciej pomógł nam się przeprowadzić z Dublina do Polski w lutym tego roku. Pan Maciek jest bardzo uprzejmy, profesjonalny i można na nim w 100 % polegać. Bardzo fachowo zajął się naszą przeprowadzką (meble, książki, sprzęt RTV, porcelana, talerze, itd.), wszystko dotarło dokładnie tak, jak zostało załadowane – żadnych uszkodzeń, żadnych kłopotów. Chciałabym dodać, że żadna inna firma, którą prosiłam o wycenę, nie oferowała ubezpieczenia przewożonych rzeczy, pan Maciek zaoferował ubezpieczenie przewożonego mienia w cenie przeprowadzki, która była najlepsza ze wszystkich zebranych przeze mnie ofert. Bardzo chętnie polecamy z mężem firmę Eurospiner każdemu, kto szuka pomocy w przeprowadzce. My sami na pewno skorzystamy z pomocy pana Maćka w najbliższej przyszłości.

Miejscowość podwarszawska

★★★★★
5 5 1
Z usług firmy p.macieja korzystałam parę dni temu w październiku.bylam przerażona myślą o przeprowadzce 120 metrowego mieszkania .w internecie natrafiłam szczęśliwie na firmę p. Macieja. Ekipa młodych Supermanow sprawnie , profesjonalnie i bez strat przenosiła pianino meble ,rzeczy, kwiaty z trzeciego piętra w kamienicy oczywiście bez windy.caly transport dotarł bezpiecznie do mazowieckiego. ....,wielkie dzięki p.macieju i EKIPO. Polecam ,polecam FIRMĘ . Alina Krop.

Wrocław – Londyn

★★★★★
5 5 1
Miałem okazję korzystać z oferty firmy w czasie przeprowadzki z Wrocławia do Londynu. Decyzję o wyborze tej firmy uważam za bardzo udaną. W czasie naszej współpracy firma wykazała się dużym poziomem profesjonalizmu. Wszystkie moje rzeczy dotarły w nienaruszonym stanie. Firma Eurospiner wykonuje swoje obowiązki rzetelnie i bez zastrzeżeń.

Dublin – Kraków

★★★★★
5 5 1
W listopadzie 2008 wraz z przyjaciółmi z pomocą firmy Eurospiner przeprowadzałem się z Dublina do Krakowa. Wszystko odbyło się sprawnie i bez żadnych problemów, wszystko dotarło w całości i na czas. Firma godna zaufania i polecenia.

Dublin – Berlin

★★★★★
5 5 1
Wszystko zorganizowane bez zarzutu, bardzo dobry kontakt przez email i tel. komórkowy, dokładność w dostawie i odbiorze; paczki dotarły w takim samym stanie, jak zostały załadowane. Pomoc w załadunku i wyładunku (!), konkurencyjna cena, serdecznie polecam!

Dublin – Kraków

★★★★★
5 5 1
Firma Eurospiner pomogła nam w przetransportowaniu rzeczy z Irlandii do Polski w grudniu 2008r. Paczki dotarły pod wskazany adres w uzgodnionym terminie oraz w idealnym stanie. Szybka i profesjonalna organizacja transportu przez Pana Macieja sprawiły, ze teraz polecamy go znajomym, a w przyszłosci z pewnoscia skorzystamy jeszcze z jego usług transportowych

Dublin – Luxemburg

★★★★★
5 5 1
Chciałabym serdecznie podziękować firmie Eurospiner za pomoc w przeprowadzce z Dublina do Luksemburga w marcu 2009. Jak również za profesjonalną i miłą obsługę. Naprawdę serdecznie polecam.

★★★★★
5 5 1
Ekipa sprawnie przeniosła moje cenny skarby 🙂 Łącznie z rybkami, które przecież wymagają szczególnej uwagi 🙂 Dziękuję.

Kijów - Warszawa

★★★★★
5 5 1
Z usług firmy EUROSPINER miałam okazję korzystać w grudniu 2008 r. przy okazji przeprowadzki międzynarodowej z Kijowa do Warszawy. Z pomocą firmy organizacja przeprowadzki była bardzo sprawna. EUROSPINER jako jedna z pierwszych firm odpowiedziała na moje zapytanie. Z przedstawicielem firmy był bardzo dobry kontakt, zarówno telefoniczny, jak i za pośrednictwem poczty elektronicznej, co pozwoliło na szybkie dopracowanie szczegółów przeprowadzki. W dniu przewozu pracownicy EUROSPINER zjawili się punktualnie, z materiałami potrzebnymi do opakowania i zabezpieczenia rzeczy. Załadunek (jak i później rozładunek) również przebiegł sprawnie. Transport do Warszawy dojechał w umówionym terminie, a rzeczy dowieziono w stanie nieuszkodzonym. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, na pewno skorzystam z usług firmy EUROSPINER ponownie.

Kielce

★★★★★
5 5 1
nIE MYŚLAŁEM, ŻE PRZEPROWADZKA NA TRASIE WROCŁAW - kIELCE MOŻE BYĆ TAK BEZPROBLEMOWA. przenosiłem MÓJ SKROMNY DOBYTEK DO kIELC. nIE BYŁO CO PRAWDA MEBLI, ALE SPORO kARTONÓW, PUDEŁ, WORKÓW Z UBRANIAMI. dwóch SUPER SPRAWNYCH pANÓW ZAPAKOWAŁO WSZYSTKO W MGNIENIU OKA (MOŻE 20 minut). nA DRUGI DZIEŃ CHCIAŁEM, ABY ŁADUNEK DOTRAŁ DO kIELC OKOŁO 15. tAK SIĘ STAŁO. i ZNÓW SPRAWNY ROZŁADUNEK. kARTONY NIEUSZKODZONE, WORKI CAŁE. wSZYSTKO BEZ NAJMNIEJSZYCH ŚLADÓW ZNISZCZENIA, USZKODZENIA. super FIRMA. fIRMA NA mEDAL. gDYBYM PRZEPROWADZAŁ SIĘ NA gRENLADIĘ, TEŻ SKORZYSTAŁBYM Z FIRMY eUROSPOINER. PROFESJONALNIE, BEZPIECZNIE, PEWNIE, NA CZAS.

Reading (UK) – Warszawa

★★★★★
5 5 1
Bardzo serdecznie dziękuję za Pańskie usługi transportowe. Pańska Firma pod Pańskim okiem zorganizowała przewóz mojego mienia z UK do Warszawy bardzo dobrze. Obsługa była u nas sprawna, szybka uprzejma i ostrożna. Byłam przy pakowaniu i rozpakowywaniu transportu. Bez wahania poleciłabym Pańską firmę swoim znajomym i według potrzeb użyłabym firmę ponownie.

Wrocław - ŁÓDŹ

★★★★★
5 5 1
PrzeprowadZka z Wrocławia do Łodzi, czerwiec 2017. Bardzo PROFESJONALNIE.pan Maciej SYMPATYCZNY, fachowy. WSZYSTKO poszło sprawnie i BEZPROBLEMOWO. Polecam - solidna firma.

Warszawa – Edynburg

★★★★★
5 5 1
W dniach 19 – 22 listopada 2007 roku Pan Maciej Rąk podjął się przetransportować nasze meble, rzeczy osobiste oraz rośliny z Warszawy (Polska) do Edynburga (Szkocja). Wszystkie sprzęty zniosły transport bardzo dobrze, także kilkadziesiąt doniczek ze storczykami oraz duże szklane terrarium z delikatnymi żywymi roślinami przetrwało podróż bez szwanku. Nadmienię, że przedstawiciel innej firmy przeprowadzkowej nie dawał żadnej gwarancji, czy rośliny dotrą żywe, a transportu terrarium się nie podejmował. Podczas załadunku i rozładunku Pan Maciej Rąk wykazywał się pełnym profesjonalizmem, a jego spokojna postawa minimalizowała nasz stres i sprawiała, że cała przeprowadzka przebiegła szybko i gładko. Bez wahania mogę wszystkim polecić usługi firmy Eurospiner, a przede wszystkim jej właściciela, jako osobę bardzo kulturalną, pomocną i godną zaufania. Życzylibyśmy sobie w przyszłości móc współpracować tylko z tak profesjonalnymi i miłymi ludźmi.

Polska hiszpania

★★★★★
5 5 1
Polecam gorąco. pianino dotarło do hiszpanii w idealnym stanie i na umowioną godzinę.Pan Maciej rąk jest reaktywny i godny zaufania. jest również bardzo miły i bierze pod uwagę życzenia klienta, przeprowadzka bezproblemowa. usługa najwyzszej jakośći. Skorzystałam również z usług w przeprowadzce dobytku z wrocławia do Gorzowa. Jak po maśle! polecam.

Poznań – Bristol

★★★★★
5 5 1
Współpraca z firmą „Eurospiner” i z p. Maciejem Rąkiem nie napotykała na żadne problemy. Zarówno kontakt mailowy (oferta, ustalenie szczegółów, ceny i daty) jak i osobisty pozwala mi całkowicie polecić firmę potencjalnym Klientom.

Warszawa – Ankara (Turcja)

★★★★★
5 5 1
Miałam niewątpliwą przyjemność dokonać przeprowadzki za pośrednictwem firmy eurospiner. Wykonanie usługi oceniam na pełen profesjonalizm – począwszy od świetnego kontaktu przed realizacją zlecenia, poprzez samą już przeprowadzkę. Przeprowadzaliśmy się wówczas z Warszawy do Ankary i wątpliwości o udany przebieg przeprowadzki miałam wiele. Już na samym wstępie zostałam miło zaskoczona miłym i rzeczowym kontaktem e-mailowym. W dniu przeprowadzki przyjechał do nas fantastyczny Pan Maciej. Przed umówioną godziną i szybko, sprawnie zapakował nasz cały dobytek. Wszystkie rzeczy dojechały w takim stanie, w jakim zostały zapakowane. Teraz wiem, że jeśli przeprowadzki to tylko z tą właśnie firmą. Bardzo gorąco POLECAM

Wrocław- manchester

★★★★★
5 5 1
Wszystko w jak najlepszym porządku. Bardzo silni i odpowiedzialni mężczyźni w młodym wieku.polecam

Wrocław - Gdańsk

★★★★★
5 5 1
Jestem zadowolona z usług firmy eurospiner. Goroco polecam WSZYSTKIM, którzy potrzebują fachowca pierwszej klasy 🙂

Wrocław-Szczecin

★★★★★
5 5 1
Fachowo, miło, profesjonalnie. Wszystko dobrze zabezpieczone.

Wrocław-Berlin

★★★★★
5 5 1
Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim. Diana.

Wrocław

★★★★★
5 5 1
Rewelacyjna firma. Gorąco polecam!!!

Londyn – Dwernik (Bieszczady)

★★★★★
5 5 1
W dniach 17 – 19 kwietnia 2009 korzystając z usług p. Macieja Rąka przeprowadziłam się z pełną zawartością małego mieszkania i z Kotem z Londynu do Dwernika w sercu Bieszczad. Cały proces przeprowadzki – od uzgodnienia terminu i warunków poprzez załadunek, przewóz i rozładunek – przebiegł bardzo sprawnie, punktualnie i bezstresowo. Pan Maciek był zawsze dostępny przez e-mail lub telefon. Podczas drogi miałam kontakt z Panem Maćkiem i wiedziałam jak przebiega podróż i jak ją znosi mój kot. Wszystkie rzeczy dotarły w stanie idealnym, również te delikatne jak sprzęt fotograficzny wraz z ciemnią. Jak najbardziej polecam firmę Pana Maćka, który przy bardzo przystępnej cenie zaoferował mi usługę wysokiej jakości, z której jestem bardzo zadowolona.

Gdańsk – Nottingham

★★★★★
5 5 1
W marcu 2009 roku miałam przyjemność skorzystania z usług firmy Eurospiner. Pan Maciej Rąk podjął się przetransportować nasze meble oraz rzeczy osobiste z Gdańska do Nottingham (Anglia). Pan Maciej wykazał się niezwykłym opanowaniem i profesjonalizmem. Przeprowadzki zwykle łączą się z pewną dozą stresu, jednak dzięki Panu Maciejowi wszystko przebiegło lepiej, niż się spodziewałam. Nasze rzeczy dotarły na miejsce terminowo, bez jakichkolwiek uszkodzeń. Z całą odpowiedzialnością polecam usługi Pana Macieja wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnego transportu.