Mariusz Ciorga
Mariusz Ciorga
2024-02-09
Przeprowadzka Ratyzbona-Wrocław, włączając mały kurs na terenie Ratyzbony. Całość zrealizowana bardzo sprawnie i profesjonalnie: zarówno załadunek, włączając demontaż oraz zabezpieczenie mebli, jak i rozładunek, czy to w mieszkaniu docelowym czy w magazynach. Super kontakt telefoniczny i mailowy z panem Maciejem, jak również z samą ekipą przeprowadzkową. Serdecznie polecam, i zapewne sam w niedługim czasie ponownie skorzystam z usług Eurospinera.
Bartosz Tokarz
Bartosz Tokarz
2024-02-03
Wielkie podziękowania dla Pana Macieja i całej ekipy Eurospiner, która brała udział w naszej przeprowadzce! Na co dzień nie piszę recenzji, ale jesteśmy tak zachwyceni przebiegiem przeprowadzki, że chcieliśmy się podzielić z innymi osobami naszymi doświadczeniami, aby pomóc w wyborze firmy przeprowadzkowej. Przeprowadzaliśmy się z północnych Niemiec do Austrii, około 1000 km. Do przewiezienia były praktycznie wszystkie meble i rzeczy codziennego użytku. Panowie z firmy Eurospiner przyjechali z samego rana, w ekspresowym tempie zabezpieczyli i zapakowali wszystkie meble i kartony i wyruszyli w drogę. W Austrii byli następnego dnia rano i w dwie godziny wnieśli wszystkie rzeczy na 5 piętro, układając je do docelowych pokojów. Wszystko fachowo i w miłej atmosferze. Warto wybierać uczciwych, życzliwych a jednocześnie znających się na swoim fachu przedsiębiorców takich jak Pan Maciej i jego ekipa. Dziękujemy!
Pawel Bikowski
Pawel Bikowski
2023-09-01
Bardzo polecam firmę, perfekcyjna przeprowadzka, super cena. Pelen profesjonalizm chłopaków. Super kontakt telefoniczny. Chlopaki pomimo ogromnego zmęczenia po poprzedniej w tym dniu przeprowadzce, nie poddali sie przy ciężkiej szafie. Ogromne podziękowanie !!! Będę polecał firmę z pełnym przekonaniem !
Katarzyna Ciesielska
Katarzyna Ciesielska
2023-08-02
Z usług korzystaliśmy już dwukrotnie na trasie Francja- Polska i w obu przypadkach byliśmy bardzo zadowoleni z usług- bardzo dobry kontakt, rzeczowe ustalenia, sprawny transport i profesjonalna, uprzejma ekipa. Polecamy!
Renata Kuc
Renata Kuc
2023-04-27
Bardzo dziękujemy Panom, którzy nas przeprowadzali. Taka przeprowadzka zawsze wzbudza niepokój i stres. Dzięki przemiłym i kompetentnym pracownikom firmy nasza przeprowadzka przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Dziękujemy i polecamy gorąco usługi firmy. Kompetencja, umiejętności i świetny kontakt z szefem i pracownikami. Renata i Robert.
Joanna Gajda
Joanna Gajda
2023-04-12
Solidna firma, przeprowadzka wykonana bardzo sprawnie, serdecznie polecam!!!
Alicja Malgorzata
Alicja Malgorzata
2023-04-02
Od pierwszego kontaktu wszystko odbyło się profesjonalnie i rzeczowo. A była to już czwarta firma z która prowadziłam rozmowy. Przeprowadzka odbyła się sprawnie. Panowie mili i bardzo pomocni. Firma godna polecenia. Pozdrawiam zespół i życzę samych sukcesów.
Julian Jurec
Julian Jurec
2023-01-07
Przemiła ekipa. Panowie bezpiecznie i z uśmiechem przewieźli meble i kartony. Wycena była rzetelna. Będę polecać każdemu
Katarzyna Chechelska
Katarzyna Chechelska
2022-12-10
Dziękujemy raz jeszcze! Super ekipa! Panowie bardzo sprawnie zapakowali nasze mieszkanie. Rzeczy zostały bezpiecznie i w całości dostarczone na miejsce. Przeprowadzki tylko z panem Maciejem! 🙂
Weronika Krzemionka
Weronika Krzemionka
2022-11-28
Najlepsza firma przeorowadzkowa.... Ekipa punktualna, fachowa, pracowita i otwarta na wyzwania trudnych przeprowadzek. Bardzo polecam!!!