przeprowadzka Wrocław Szwajcaria
Przeprowadzka do Szwajcarii - piękna wioska
przeprowadzka do Szwajcarii - widoki

Przeprowadzka do Szwajcarii

Szwajcaria to jedna z częściej wybieranych destynacji jeśli chodzi o kierunek emigracji zarobkowej Polaków. Dużą zachętę do przeprowadzki do Szwajcarii stanowią – oprócz możliwości wysokich zarobków – stabilność gospodarcza i polityczna kraju oraz czyste środowisko i przepiękne krajobrazy.

 

W ramach sługi zajmujemy się pakowaniem, magazynowaniem, załadunkiem, transportem i rozładunkiem mienia oraz załatwieniem wszelkich formalności na granicy. Udostępniamy wszelkie artykuły do zabezpieczania mienia m.in. kartony, folie bąbelkowe i stretch, taśmy klejące. Pojazdy firmy Eurospiner są przystosowane do bezpiecznego przewozu mebli i sprzętów na dalekich trasach.

 

Trzeba jednak pamiętać, iż Szwajcaria nie należy do Unii Europejskiej w związku z czym przeprowadzka do Szwajcarii wiąże się z koniecznością dopełnienia odpowiednich formalności na granicy. Osobę przeprowadzającą się do Szwajcarii będziemy prosić o dostarczenie nam kopii następujących dokumentów (w przypadku obywateli Szwajcarii wyłącznie kopia paszportu):

  • paszport
  • pozwolenie na pracę w Szwajcarii
  • umowa o pracę / kontrakt lub promesa zatrudnienia
  • umowa najmu mieszkania / domu lub akt własności mieszkania / domu.

 

Polecamy nasze usługi w ramach przeprowadzki do Szwajcarii !!!