Transport i przeprowadzki krajowe

Przeprowadzki Wroclaw - Eurospiner flota 4
Przeprowadzki Wroclaw - Eurospiner flota 8
Przeprowadzki Wroclaw - Eurospiner flota 7

Firma Eurospiner świadczy usługi transportowe we Wrocławiu, działając nie tylko w jego okolicach, ale także na terenie całej Polski oraz wszystkich krajów europejskich. Specjalizujemy się w przeprowadzkach, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, na co pozwala nam rozbudowana flota pojazdów o różnej ładowności. Podejmujemy się dowolnej trasy, proponując indywidualną wycenę każdego zlecenia.

Przeprowadzki Wroclaw - Eurospiner flota 3
Przeprowadzki Wroclaw - Eurospiner flota 5

Dbamy o naszych klientów

Niezależnie od tego, czy nasi Klienci przeprowadzają się kilka ulic dalej, zmieniają miasto czy wyjeżdżają poza granice kraju, zapewniamy pełen profesjonalizm i fachowe porady.

Fachowa Pomoc

Profesjonalizm

Warianty przeprowadzek

Dostosowujemy nasze usługi transportowe do wymagań Klientów, dlatego proponujemy kilka wariantów, pozwalających na odpowiednie zorganizowanie przeprowadzki.

Standardowe usługi

Osoby zapracowane mogą liczyć na nasze kompleksowe działania, obejmujące pakowanie przedmiotów, zabezpieczanie mebli i demontaż urządzeń, a także załadunek. Na miejscu zajmujemy się nie tylko rozładunkiem, ale także montażem sprzętów i ustawianiem mebli według wszelkich wskazówek Klienta.

Jest przeznaczony dla osób, które większość prac podczas przeprowadzki międzynarodowej wolą powierzyć fachowcom. Klient musi jedynie zapakować mienie, natomiast nasza firma zajmuje się demontażem mebli, załadunkiem wszystkich przedmiotów i transportem, a na miejscu docelowym nasi pracownicy rozładowują wyposażenie, zajmują się jego montażem i odpowiednim ustawieniem w nowym domu czy mieszkaniu.

Jeśli chcą Państwo sami zająć się pakowaniem swojego mienia, proponujemy wariant samodzielny, w którym zapewniamy transport wraz z doświadczonym kierowcą. Klient natomiast zajmuje się pakowaniem i załadunkiem we własnym zakresie. W razie potrzeb dostarczamy materiały niezbędne do odpowiedniego zabezpieczenia wszystkich sprzętów, takie jak kartony, taśmy czy folie.

Każdy ładunek profesjonalnie zabezpieczamy na czas przewozu za pomocą pasów transportowych, taśm i folii, dzięki czemu mamy pewność, że nawet w najdłuższej trasie nic się nie przesunie i nie dojdzie do uszkodzeń wyposażenia. Zapewniamy bezpieczny przewóz sprzętów elektronicznych, obrazów, instrumentów muzycznych i innych delikatnych przedmiotów.

Nasze kompleksowe usługi to Twoja wygoda

przeprowadzki wrocław materialy do przeprowadzki

Zapakujemy Twoje Rzeczy

Zajmujemy się nie tylko przewozem mienia, ale także, zgodnie z potrzebami Klientów, jego pakowaniem, zabezpieczaniem mebli, demontażem sprzętów RTV i AGD oraz załadunkiem. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych, zaufanych kierowców, którzy zarówno odpowiednio załadują wszystkie sprzęty, by najlepiej wykorzystać przestrzeń, zmniejszając tym samym koszty transportu, jak i dowiozą nawet najbardziej delikatne elementy bezpiecznie, nie narażając ich na uszkodzenia. Dysponujemy odpowiednimi materiałami, takimi jak kartony, taśmy, pasy transportowe czy folia bąbelkowa, którymi zabezpieczamy mienie na czas transportu.

Fachowa Pomoc

Ponieważ przeprowadzki międzynarodowe wiążą się z dużym stresem i wieloma zadaniami, służymy fachową pomocą i poradami — posiadamy wieloletnie doświadczenie, które umożliwia nam rozwianie wszelkich wątpliwości. Nasi pracownicy są dobrze zorganizowani, co pozwala nam zachować punktualność i dowieźć mienie w odpowiednie miejsce w określonym czasie. Doradzamy w kwestii przygotowania dobytku do podróży czy wypełniania dokumentów, które są niezbędne przy wyjazdach tego typu. Dzięki temu Klient ma jasność co do wszystkich aspektów przeprowadzki do innego kraju, a także może mieć pewność, że całość potoczy się po jego myśli.

Bezpieczeństwo Twoich Rzeczy

Korzystając z naszych usług, nie trzeba martwić się o delikatne przedmioty, takie jak urządzenia elektroniczne, obrazy, instrumenty muzyczne czy porcelanę — odpowiednio je zabezpieczymy, by na miejsce dotarły w nienaruszonym stanie. Po dostarczeniu wyposażenia na miejsce docelowe, zajmujemy się nie tylko jego rozładunkiem, ale także rozpakowaniem oraz montujemy sprzęt AGD i RTV i ustawiamy meble zgodnie ze wskazówkami Klienta.