Przeprowadzki międzynarodowe

eurospiner przeprowadzka międzynarodowa

Firma Eurospiner, poza standardowymi usługami krajowymi, zajmuje się także przeprowadzkami międzynarodowymi. Zapewniamy przewozy do i ze wszystkich krajów europejskich. Z naszych usług skorzystały już osoby które przeprowadzały się do takich krajów jak Francja, Niemcy, Holandia, Szwajcaria, Belgia, Włochy, Austria, Dania, Szwecja, Finlandia, Norwegia, Ukraina czy Turcja lub powracały z tych krajów do Polski.

Ty decydujesz o szczegółach transportu

Proponujemy kilka wariantów przeprowadzek międzynarodowych, wśród których Klient może wybrać opcję najbardziej odpowiadającą mu pod względem ceny, przebiegu i sposobu wypełniania obowiązków.

Wariant samodzielny

Wariant standardowy

Wariant kompleksowy

Jest najbardziej popularny wśród osób, które nie posiadają zbyt wielkiego objętościowo wyposażenia do przewiezienia, lub którym zależy na zajęciu się swoim mieniem we własnym zakresie. W takim przypadku naszym zadaniem jest zapewnienie transportu wraz z kierowcą, natomiast pakowanie, załadunek, rozładunek i rozpakowanie zależą już od Klienta. Służymy fachową poradą, jak najlepiej zabezpieczyć meble i sprzęty, żeby nie uległy uszkodzeniu podczas wielu kilometrów drogi. Dostarczamy także na życzenie niezbędne materiały, które pozwalają na bezpieczne zapakowanie wszystkich przedmiotów na czas transportu.

Jest przeznaczony dla osób, które większość prac podczas przeprowadzki międzynarodowej wolą powierzyć fachowcom. Klient musi jedynie zapakować mienie, natomiast nasza firma zajmuje się demontażem mebli, załadunkiem wszystkich przedmiotów i transportem, a na miejscu docelowym nasi pracownicy rozładowują wyposażenie, zajmują się jego montażem i odpowiednim ustawieniem w nowym domu czy mieszkaniu.

To rozwiązanie przede wszystkim dla firm, jednak realizujemy także zlecenia Klientów indywidualnych. Opcja ta zakłada wykonanie przez naszą firmę wszystkich prac niezbędnych przy przeprowadzce międzynarodowej. Klient jedynie podaje nam termin oraz plan ułożenia wyposażenia, natomiast my zajmujemy się pakowaniem, załadunkiem, transportem, rozładunkiem oraz rozpakowaniem mienia na miejscu.

Nasze kompleksowe usługi to Twoja wygoda

Zapakujemy Twoje Rzeczy

Zajmujemy się nie tylko przewozem mienia, ale także, zgodnie z potrzebami Klientów, jego pakowaniem, zabezpieczaniem mebli, demontażem sprzętów RTV i AGD oraz załadunkiem. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych, zaufanych kierowców, którzy zarówno odpowiednio załadują wszystkie sprzęty, by najlepiej wykorzystać przestrzeń, zmniejszając tym samym koszty transportu, jak i dowiozą nawet najbardziej delikatne elementy bezpiecznie, nie narażając ich na uszkodzenia. Dysponujemy odpowiednimi materiałami, takimi jak kartony, taśmy, pasy transportowe czy folia bąbelkowa, którymi zabezpieczamy mienie na czas transportu.

Fachowa Pomoc

Ponieważ przeprowadzki międzynarodowe wiążą się z dużym stresem i wieloma zadaniami, służymy fachową pomocą i poradami — posiadamy wieloletnie doświadczenie, które umożliwia nam rozwianie wszelkich wątpliwości. Nasi pracownicy są dobrze zorganizowani, co pozwala nam zachować punktualność i dowieźć mienie w odpowiednie miejsce w określonym czasie. Doradzamy w kwestii przygotowania dobytku do podróży czy wypełniania dokumentów, które są niezbędne przy wyjazdach tego typu. Dzięki temu Klient ma jasność co do wszystkich aspektów przeprowadzki do innego kraju, a także może mieć pewność, że całość potoczy się po jego myśli.

Bezpieczeństwo Twoich Rzeczy

Korzystając z naszych usług, nie trzeba martwić się o delikatne przedmioty, takie jak urządzenia elektroniczne, obrazy, instrumenty muzyczne czy porcelanę — odpowiednio je zabezpieczymy, by na miejsce dotarły w nienaruszonym stanie. Po dostarczeniu wyposażenia na miejsce docelowe, zajmujemy się nie tylko jego rozładunkiem, ale także rozpakowaniem oraz montujemy sprzęt AGD i RTV i ustawiamy meble zgodnie ze wskazówkami Klienta.

Przeprowadzki Wroclaw - Eurospiner flota 6
Przeprowadzki Wroclaw - Eurospiner flota 5