Skip to Content

Category Archives: Przeprowadzki Wrocław

Przeprowadzki we Wrocławiu

Przeprowadzki Wrocław
Przeprowadzki Wrocław
Przeprowadzki Wrocław

Przeprowadzki Wrocław

Przeprowadzki we Wrocławiu to również przewóz mebli i sprzętów dla różnych instytucji, m.in. szkół. Z dużą przyjemnością świadczymy tego typu usługi traktując je niejako jako nasz mały wkład w rozwój szkolnictwa w mieście Wrocław. Polecamy nasze usługi przeprowadzkowe we Wrocławiu !!!

0 Continue Reading →

Czego się nie robi dla Klienta…

Przeprowadzki Wrocław kwiaty 1
Przeprowadzki Wrocław kwiaty 2
Przeprowadzki Wrocław kwiaty 3

Innowacyjne usługi transportowe

Okres zimowy nie sprzyja przewozowi niektórych elementów mienia przeprowadzkowego. Jednymi z tych delikatnych składników mienia są kwiaty. Problem robi się szczególnie wówczas, gdy mienie przesiedleńcze odbierane jest pod koniec tygodnia i wyjeżdża w drogę dopiero na początku następnego tygodnia a przez weekend pozostaje na samochodzie. W mroźne dni kwiaty najczęściej ulegają przemarznięciu. Ale nie u nas !!! Dzięki wypraktykowanemu przez nas systemowi ogrzewania stosowanego w kontenerach samochodów przeprowadzkowych kwiaty i inne elementy wrażliwe na niską temperaturę nie odczuwają niedogodności związanych z mrozami. Oczywiście dodatkowo rośliny są zabezpieczane agrowłókniną i kartonami – co widać na załączonych zdjęciach. Polecamy nasze usługi przeprowadzkowe łącznie z przewozem kwiatów również w zimie !!!

0 Continue Reading →

Wymiana wojska w ramach NATO / Military exchange within NATO

Wymiana wojska w ramach NATO Military exchange within NATO 2
Wymiana wojska w ramach NATO Military exchange within NATO

Wymiana wojska w ramach NATO / Military exchange within NATO

W ramach przeprowadzek międzynarodowych wykonujemy również relokacje żołnierzy zmieniających miejsca swojej służby między jednostkami w całej Europie.
Wieloletnie doświadczenie pozwala nam – oprócz wykonania kompleksowej przeprowadzki (pakowanie, zabezpieczenie mebli itp.) przygotować komplet dokumentów pozwalających na rozliczenie wszystkich kosztów usługi z pracodawcą (MON) naszego Klienta. Ważna jest tu m.in. znajomość limitów wagowych dotyczących przewożonego mienia.
Polecamy nasze przeprowadzki międzynarodowe wszystkim żołnierzom !!!
0 Continue Reading →

Przeprowadzki Wrocław – Gmina Wrocław

Przeprowadzki Wrocław 1
Przeprowadzki Wrocław 2

Przeprowadzki Wrocław

Gmina Wrocław jest właścicielem ogromnej ilości zabytkowych kamienic, z których coraz większa ilość zyskuje nowe życie „przechodząc” gruntowne remonty. Mamy okazję podziwiać ich walory przy okazji organizacji przeprowadzek we Wrocławiu zarówno dla naszych Klientów indywidualnych jak i na zlecenie Gminy Wrocław. Polecamy nasze usługi i fachową pomoc w przeprowadzkach we Wrocławiu.

0 Continue Reading →

Przeprowadzka do Hiszpanii – Przewóz auta Klienta

Przeprowadzka do Hiszpanii - Przewóz auta Klienta

Przeprowadzka do Hiszpanii - Przewóz auta Klienta

Przy okazji przeprowadzek międzynarodowych, szczególnie tych dalekich często spotykamy się z prośbą o przetransportowanie samochodu Klienta. Przejechanie autem dużej odległości – jak np. w przypadku przeprowadzki do Madrytu (ponad 2500 km) zabiera zbyt wiele cennego czasu dlatego też Klienci decydują się powierzyć nam, oprócz mienia z mieszkania / domu również pojazd a sami wybierają podróż samolotem. Oczywiście transport pojazdu odbywa się na przystosowanej do tego typu transportu lawecie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa – pojazd jest odpowiednio zabezpieczony tak, aby całą podróż przebył bez najmniejszego uszczerbku. Polecamy nasze usługi w przeprowadzkach do Hiszpanii i wszystkich innych, dalekich destynacjach z transportem pojazdów włącznie.

0 Continue Reading →

Przeprowadzka Wrocław

Mapa Krzyki - Ołbin

Przeprowadzka Krzyki - Ołbin

W ostatni poniedziałek przeprowadziliśmy przeprowadzkę na terenie Wrocławia, była to przeprowadzka z Krzyków na Ołbin. Naszemu klientowi bardzo zależało na czasie wykonania przeprowadzki, uzgodniliśmy wszystkie szczegóły z klinem. Na miejsce przyjechaliśmy o godzinie 8 gdzie od razu rozpoczęliśmy prace zabezpieczając cały dobytek naszego klienta oraz sprawnie umieszczając go w naszej ciężarówce. Do odjazdu w stronę nowej nieruchomości klienta byliśmy gotowi o godzinie 9:40. Po krótkiej lecz bardzo ostrożnej podróży dotarliśmy do nowej posiadłości klienta, gdzie od razu rozpoczęliśmy rozładunek ciężarówki, całe wnoszenie mebli oraz kartonów usprawniła nam winda. Po wniesieniu całego dobytku do mieszkania klienta rozpoczęliśmy składanie mebli które rozmieściliśmy po całym mieszkaniu na prośbę klienta. Zakończyliśmy prace o godzinie 10:20.

W skład usługi wchodzi ładunek i rozładunek, zabezpieczenie mebli oraz delikatnych przedmiotów, transport oraz ubezpieczenie.

1 Continue Reading →

Bezpieczny transport

Przeprowadzki Wroclaw - Eurospiner flota 3
Eurospiner rozładunek na Majorce
Przeprowadzki Wrocław - pakowanie 4
Przeprowadzki Wrocław - pakowanie 3

Przeprowadzki Wrocław

Bezpieczny transport składa się na wiele ważnych czynników takich jak na przykład: doświadczenie kierowcy, pojazd transportowy, zabezpieczenie ładunku, umiejętne umieszczenie ładunku w pojeździe transportowym, warunki pogodowe. W tym wpisie poruszymy każdy z tych niezwykle ważnych czynników.

  • Doświadczenie kierowcy

niezbędnym elementem bezpiecznego transportu jest kierowca który wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie oraz wszelkie środki ostrożności bezpiecznie przetransportuje ładunek

  • Pojazd transportowy

po przygotowaniu dobytku przez klienta należy dobrać pojazd transportowy tak aby bezpiecznie pomieścić cały dobytek w środku pojazdu. Oczywistym a zarazem ważnym czynnikiem jest rutynowa serwisacja pojazdu w autoryzowanym serwisie producenta, składa się to na niezawodność całego pojazdu co jest niezwykle ważne na długich trasach oraz niebezpiecznych warunkach pogodowych.

  • Zabezpieczenie ładunku

na naszej stronie umieściliśmy już wpis na temat bezpiecznego transportu mebli.

  • Umiejętne umieszczenie ładunku w pojeździe
  • Warunki pogodowe
1 Continue Reading →

Przeprowadzki Wrocław – zabezpieczenie transportu

Przeprowadzki Wrocław - pakowanie
Przeprowadzki Wrocław - pakowanie 2
Przeprowadzki Wrocław - pakowanie 3
Przeprowadzki Wrocław - pakowanie 4
Przeprowadzki Wrocław - pakowanie 5

Przeprowadzki Wrocław - pakowanie

Pakowanie (w tym delikatnych naczyń, szkła czy talerzy), demontaż mebli, zabezpieczenie wszystkich elementów, załadunek, przewóz (dostosowaną do ilości mienia ciężarówką) rozładunek, wniesienie, rozpakowanie i montaż mebli…

…to nasza codzienność. Podczas przeprowadzek we Wrocławiu, Polsce czy Europie przenosimy może nie domy, ale całą ich zawartość tak, aby w nowym miejscu nasz Klient czuł się jeszcze bardziej komfortowo, jak w poprzednim.

Polecamy nasze usługi.

0 Continue Reading →

Transport Wrocław – Palermo

Transport Wrocław - Palermo Włochy

Przeprowadzka Wrocław - Włochy Palermo

W ostatnim tygodniu mieliśmy przyjemność transportować Zabytkową maszynę do szycia z Wrocławia do Palermo we Włoszech. Odległość wynosząca aż 2531 km wymagała oczywiście odpowiedniego zabezpieczenia maszyny. W tym celu użyliśmy folii bąbelkowej, którą owinęliśmy całą maszynę. Stworzyliśmy również odpowiedni stelaż, który zabezpieczał całość ładunku.

Cały transport zakończył się sukcesem – polecamy nasze usługi m.in. w międzynarodowych transportach zabytkowych rzeczy.

0 Continue Reading →

Przeprowadzka Wrocław – Lębork

Przeprowadzka Wroclaw Lebork

Przeprowadzka Wrocław-Lębork

Poniedziałek dnia 19 marca 2018 roku miała miejsce kolejna przeprowadzka z udziałem naszej firmy tym razem z ul. Ryżowej we Wrocławiu na ulice Kwiatową w Lęborku. Po godzinnym załadunku i 8 godzinach jazdy bez korków i innych utrudnień dojechaliśmy na miejsce, gdzie od razu zaczęliśmy rozładunek. O godzinie 18.00 wszystko już było w nowym domu klientów.

0 Continue Reading →